Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > Aktuálně > To byla jízda, aneb jaký byl náš zážitkový DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

To byla jízda, aneb jaký byl náš zážitkový DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍDatum konání:
18.1.2024

Ani nevlídné počasí neodradilo "naše budoucí studenty" od účasti na zážitkovém dni otevřených dveří...

Tento, již tradiční den plný aktivit, pořádáme každoročně pro zájemce o studium na naší škole a nadšené ohlasy z řad účastníků nám ukazují, že jdeme správnou cestou. 

 

Počasí neodradilo více jak 150 zájemců o bližší seznámení se s naší školou. V doprovodu svých rodičů navštívili náš školní statek, kde si vyzkoušeli na vlastní kůži, jaké to je podojit krávu, řídit traktor, projet se na koni nebo koňském trenažéru a také mohli nahlédnout do výuky praxe u veterinářů. Další zábavné úkoly jsme pro ně měli připravené přímo ve škole. V prostorách školy je čekalo nejen drobné občerstvení, ale třeba také myslivecký a veterinární kvíz,  ve vazárně si zas otestovali své vědomosti ze zahradnického odvětví a  v laboratořích chemie a mikrobiologie sledovali některé zajímavé pokusy, provětrali své znalosti z oblasti laboratorních pomůcek a vyzkoušeli si práci s digitálním mikroskopem. Během informačních schůzek s vedením školy se také dozvěděli, jak to letos bude s přijímacím řízením, a poznali zástupce našich studentských firem, kteří tam prezentovali svou podnikatelskou činnost. 

 

Děkujeme všem, co jste včera dorazili, věříme, že se vám u nás líbilo a těšíme se, že se spolu potkáme při školních přijímačkách a nebo se uvidíme v září u nás ve třídách.

Držíme palce k přijímačkám!

 

tým VOŠ a SZeŠ Benešov

 

Velké poděkování patří také všem učitelům a studentům, kteří se podíleli na organizaci a realizaci tohoto dne. 

 

Na závěr pro vás máme ze včerejší akce krátké video: