Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > Aktuálně > Stříbro pro studentskou firmu NAMARI!!!

Stříbro pro studentskou firmu NAMARI!!!Datum konání:
15.1.2024

Studentská společnost 4.VT - NAMARI -  zabodovala v soutěži TOP LOGO

a odnesla si stříbrnou medaili z krajského kola této soutěže. 

logo Namari

Společnost NAMARI je studentskou firmou maturitní třídy 4.VT a za svou činnost podnikání si zvolila výrobu a prodej psích obojků a vodítek. Ocenění v soutěži získali za své logo a video prezentaci svých produktů. Moc jim k vítězství gratulujeme a přejeme, aby se jim i v reálném životě dařilo takto dobře prodat výsledky své práce. 

 

Soutěž pořádá JA Czech. JA Czech je nezisková vzdělávací organizace, která již 30 let realizuje na školách ucelenou koncepci nadstandardního vzdělávání. Formuje podnikatelské myšlení a finanční gramotnost mladých lidí a pomáhá nastartovat jejich úspěšnou profesní kariéru. Ve spolupráci se školami vytváří příznivé a motivující prostředí pro rozvoj osobních dovedností studentů a učitelů v rámci podnikatelského vzdělávání. Více informací naleznete na www.jaczech.org.

Cílem soutěže Top logo je poskytnout studentům jedinečnou příležitost změřit své síly v tvorbě grafického designu loga firmy a produkce reklamního videa produktu s ostatními JA firmami.

Soutěž má dvě úrovně – krajská kola a finálové národní kolo. Vítězové krajských kol automaticky postupují do kola národního, které se koná v Praze. Všechny přihlášené práce hodnotí porota složená z odborníků z praxe a každé přihlášené logo a video si odnese zpětnou vazbu s doporučeními.