Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > Pro studenty > CTM online

CTM online kurzy

Obrázek článku Nové online kurzy CTM

Centrum pro talentovanou mládež

Individuální online kurzy vedené instruktorem v angličtině

Chceš umět skvěle anglicky?

Chceš studovat to, co tě opravdu baví? 

Chceš jednou studovat v zahraničí nebo na skvělé univerzitě u nás?

 

Máme pro tebe možnost, jak na to. Tento rok zahajujeme spolupráci s CTM - Centrum pro talentovanou mládež, které nabízí studentům možnost vzdělávat se i mimo školu a věnovat se oboru, který studenty baví. A to online a v angličtině s podporou instruktora. V katalogu CTM najdete kurzy programování, psychologie, biologie, historie, matematiky a spoustu dalších. Jedná se o perfektní přípravu pro studium na vysoké škole a to i v zahraničí. Stačí si vybrat ten správný kurz! Kompletní nabídku najdeš na stránkách CTM: ctm-academy.cz/online

 

Navíc nyní můžete využít stipendií poskytovaných Středočeským krajem pro studenty CTM, a to ve výši až 40% z kurzovného.

Více informací o stipendiích: Stipendia od ŠK nebo přímo na stránkách Kraje: Stipendia KÚSK

Stipendium bude účastníkovi kurzu uhrazeno skrze školu, která úzce spolupracuje se Středočeským krajem a Centrem pro talentovanou mládež. 

Také CTM nabízí našim studentům možnost individuálního nastavení studia. Pololetní kurz je možné rozložit na celý školní rok. 

 

A k čemu by vám studium online bylo? Zlepšíte se v angličtině, prohloubíte si znalosti v oboru, kterému se třeba budete chtít v budoucnu profesně věnovat a dostanete se blíže k možnosti složit mezinárodní Advanced Placement zkoušku, která se uznává u přijímacích zkoušek na vysoké školy u nás i ve světě. Zkrátka budete pracovat na své úspěšné budoucnosti!

Jak se studuje na virtuální škole? Podívejte se na cestu studenta s CTM.

Pokud se chcete podívat, jak vypadá online kurz uvnitř, připravili jsme demo kurz.

www.ctm-academy.cz

 

 

Máš chuť do toho jít? Tak neváhej, vyber si svůj kurz a zapiš se do něj!

Uzávěrka přihlášek pro podzimní kurzy je 15. září 2023. 

 

 JDU DO TOHO - CHCI SI VYBRAT KURZ