Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > Aktuálně > Ze života školy > Krajské kolo Středoškolské odborné činnosti - Kladno - 25. 4. 2017

Krajské kolo Středoškolské odborné činnosti - Kladno - 25. 4. 2017Dne 25. 4. 2017 se konalo v Kladně krajské kolo SOČ. SOČ - středoškolská odborná činnost je soutěž talentovaných žáků, kteří musí napsat práci na odborné téma a obhájit ji před odbornou porotou. Práce by měla mít teoretickou část a část výzkumnou a mnohé práce svou úrovní dosahují prací na vyšších stupních studia. 

Na naší škole se každoročně koná školní kolo a letos jsme do krajského kola poslali pět soutěžících, kterým moc děkujeme za reprezentaci školy i za kvalitní práci, kterou odvedli.

IMG_20170425_143331.jpg

Zleva: Dominika Boučková (2. PL), Aneta Havlová (2. PL), Nikola Kozáková (4. A), Adéla Červinková (4. VP) a Eva Rathouská (4. VT).

 

V letošní velké konkurenci se nejlépe umístila Adéla Červinková, která svou odbornou prací Hodnocení cervikálního hlenu u dojnic získala první místo v oboru Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní zemědělství, postoupila do celostátního kola a navázala tak na úspěch Davida Mareše, který zvítězil v tomto oboru ročník minulý.