Horní menu

Domů > Aktuality > Ze života školy

Ze života školy

Naši studenti uspěli i v online verzi SOČ

Naše studentky uspěly v krajském kole SOČ - podívejte se, jak se jim zadařilo

KYTICE PRO HRDINU aneb naše kytice do floristické soutěže DĚČÍNSKÁ KOTVA

Datum konání: 19. 5. 2020

"Kytice pro hrdinu" vytvořena pro mistrovství floristů ČR - Děčínská kotva - byla předána ředitelkou školy zástupcům benešovské nemocnice.

MY PRÁZDNINY NEMÁME, ANEB JAK FUNGUJE ŠKOLA BĚHEM NOUZOVÉHO STAVU

Naši studenti diskutovali s poslanci

Naši studenti diskutovali s poslanci panem Václavem Klausem ml. a paní Zuzanou Majerovou Zahradníkovou.

Úspěch v okresním kole olympiády v anglickém jazyce

Studenti naší školy anglicky nejen mluví, dokonce ji ovládají tak dobře, že se umísťují na předních příčkách jazykových soutěží.

Musíme se pochlubit

Ocenění za 1. místo v soutěži "Kraje pro bezpečný internet" KPBI si 29.1.2020 převzali zástupci naší školy - paní ředitelka PaedDr. Ivana Dobešová a student Lukáš Havlásek.

Floristická soutěž Flora Pragensis

Rádi bychom se s vámi podělili o radost ze získání 2. místa ve floristické soutěži pro žáky zahradnických škol - FLORA PRAGENSIS, která se konala 12. prosince v Praze.

Soutěž Kybernetická bezpečnost

Kybernetická soutěž (www.kybersoutez.cz) je soutěží středoškoláků ve znalostech a dovednostech v oblasti kybernetické bezpečnosti a informačních a komunikačních systémů.

Exkurze do firmy pana Valdemara Grešíka

Odborná exkurze na soukromou farmu zaměřenou na chov dojnic

Dne 16. 12. 2019 se uskutečnila v rámci praktické výuky hygieny potravin uskutečnila odborná exkurze žáků 3. a 4. ročníku oboru Veterinářství v rozsahu 4 hodiny. Žáci navštívili mléčnou farmu v Krhanicích pana Mikoláše.