Domů > Aktuálně > Ze života školy > KYTICE PRO HRDINU aneb naše kytice do floristické soutěže DĚČÍNSKÁ KOTVA

KYTICE PRO HRDINU aneb naše kytice do floristické soutěže DĚČÍNSKÁ KOTVA

Datum konání:
19.5.2020

Nádhernou a originální kytici vytvořil budoucí florista - náš student druhého ročníku oboru "zahradnictví" Michal Doležal v rámci soutěže Děčínská kotva - Mistrovství floristů ČR.

Letošní soutěž se nese pod heslem "Děčínská kotva kvete pro první linii" a probíhá v online světě. Zadáním je "VYTVOŘIT KYTICI PRO HRDINU"

My jsme se rozhodli darovat naši kytici zdravotníkům z místní Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově a zpříjemnit jim tak jejich pracovní dny.

Těší nás, že naše kytice bude zdobit nemocniční jídelnu.

Držte s námi Michalovi palce, aby jeho kytice získala obdiv a uznání i od odborné poroty.

KYTICE PRO HRDINU 5_2020.jpg