Domů > Aktuálně > Ze života školy > JSME HRDÍ - Pavel Březina a Cona Cia na mistrovství Evropy ve všestrannosti

JSME HRDÍ - Pavel Březina a Cona Cia na mistrovství Evropy ve všestrannosti

Datum konání:
22.9.2021

Jako jediná střední škola v Evropě jsme měli své reprezentanty na mistrovství Evropy v jezdecké všestrannosti

Byli jimi náš učitel odborného výcviku a úspěšný jezdec pan Pavel Březina a námi odchovaná klisna Cona

Pavel Brezina a Cona Cia polsko ME ve všetrannosti Avenches 9_2021.jpg

CiaMistrovství Evropy v jezdecké všestrannosti se konalo koncem září ve švýcarském městě Avenches.

Náš jezdecký pár nás reprezentoval spolu s dalšími dvěma českými jezdci a pro české jezdectví se jednalo o historický moment. Český tým skončil na mistrovství Evropy ve všestrannosti desátý. Pro náš školní tým to byla cenná zkušenost zúčastnit se tohoto obtížného klání v seniorské kategorii. Medaile sice tentokrát nevezou, ale i tak jsme na ně náležitě hrdí.