Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > Aktuálně > Ze života školy > 13. ročník soutěže „Pohár ústředního ředitele Státní veterinární správy“

13. ročník soutěže „Pohár ústředního ředitele Státní veterinární správy“Již 13. ročník vědomostní a dovednostní soutěže středních odborných škol s veterinárním zaměřením „Pohár ústředního ředitele Státní veterinární správy“ se konal od 20. do 23. října 2019 na Školícím středisku Státního veterinárního ústavu v Praze – Lysolajích. VOŠ a SZeŠ Benešov úspěšně reprezentovali Jakub Filip (4.VT), Eliška Kundrlíková (4.VT), Anežka Šebková (4.VP) a Monika Vodičková (4.VT).

 

Čtyřčlenná družstva studentů se postupně utkala ve 4 disciplínách – prezentaci v českém a anglickém jazyce na téma „Kraj, město a škola, kde studuji“, písemném testu odborných znalostí a praktických dovednostech v laboratoři (parazitologie, hygiena a mikrobiologie). Pro závěrečnou část na téma „Mé budoucí odborné zaměření a mé dosavadní veterinární vzdělání v praxi“ jsme zvolili Syndrom druhého vrhu prasnic, který prezentovala Monika Vodičková.

 V letošním ročníku se družstvo VOŠ a SZeŠ Benešov ve vyrovnané konkurenci středních veterinárních škol umístilo na 6. místě. Gratulujeme!

soutěž1.jpg soutěž2.jpg

soutěž3.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů