Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > TEAM#UP > Schůzka českého realizačního týmu TEAM#UP byla plná plánů a tvůrčího zápalu

Schůzka českého realizačního týmu TEAM#UP byla plná plánů a tvůrčího zápaluDatum konání:
31.1.2024

Schůzka realizačního týmu TEAM#UP přinesla nové nápady na atraktivní způsoby výuky, stáže a exkurze pro studenty...

a otevřela další zajímavé oblasti pro vzájemnou spolupráci zúčastněných organizací

Poslední lednový den jsme přivítali v naší škole zástupce Přírodovědecké fakulty Jihočeské Univerzity a Svazu ekologických zemědělců PRO-BIO.

Setkání realizačního týmu 31_1_2024.jpg

Během tohoto setkání jsme navázali na již započatou spolupráci zaměřenou na tvorbu učebních osnov a výukových materiálů na téma ekologické obnovy městské a venkovské krajiny pro studenty odborných škol. 

 

Díky různorodému složení našeho pracovního týmu (středoškolští pedagogové, univerzitní pracovníci, odborníci z praxe)  se studenti mohou těšit na nový styl výuky využívající například virtuální realitu, pracovní listy sloužící k praktickému tréninku získaných teoretických základů, ale také místní i zahraniční stáže a exkurze u ekologicky hospodařících zemědělců, a to za účasti studentů z různých evropských zemí. 

V rámci schůzky realizačního týmu TEAM#UP jsme nejen otevřeli nové obzory pro vzájemnou spolupráci mezi naší školou, Přírodovědeckou fakultou Jihočeské Univerzity a Svazem ekologických zemědělců PRO-BIO, ale také se nám podařilo vykročit směrem k inovativním metodám výuky a praxi. Těšíme se, že společnými silami budeme moci studentům nabídnout atraktivní způsoby vzdělávání a rozšířit jejich obzory o nové poznatky a dovednosti.

LOGO TEAM UP.jpg

JU.pngprobio.jpgLogo-barevne-inverzni.jpg