Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > TEAM#UP > Poradní orgán projektu TEAM#UP zahájil svou činnost

Poradní orgán projektu TEAM#UP zahájil svou činnostDatum konání:
14.2.2024

1.st meeting of Advisory Board.pngČlenové nově ustanoveného poradního orgánu projektu TEAM#UP se poprvé sešli 14. února 2023, aby diskutovali o rozvoji vzdělávání a praxe v oblasti obnovy ekosystémů.

Projekt, financovaný programem Erasmus+, se zaměřuje na přenos praktických znalostí o ekologické obnově do odborného vzdělávání a přípravy v Evropě. Členové poradního orgánu zastupují široké spektrum odborníků a organizací v oblasti ochrany životního prostředí a vzdělávání.

Cílem projektu je posílit novou generaci pracovníků v ochraně životního prostředí prostřednictvím vzdělávacích zdrojů a materiálů o ekologické obnově.

Diskuse se soustředila na integraci ochrany půdy, evropské rámce kvalifikací a dostupnost vzdělávacích zdrojů. Členové poradního orgánu vyjádřili nadšení a nabídli cenné poznatky pro zvýšení dopadu projektu. Projekt TEAM#UP plánuje využít odborných znalostí poradního orgánu k šíření informací o projektu a zvyšování povědomí o vzdělávání v oblasti obnovy ekosystémů.

Více informací o projektu a jeho Poradním orgánu najdete na webové stránce www.teamup2restore.eu a na sociálních sítích pod #teamup2restore.

S celým zněním tiskové zprávy informující o průběhu setkání se můžete seznámit  zde: