Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > Aktuálně > Bronzová medaile pro firmu naší třídy 4.E v krajském kole v soutěži o Top Logo

Bronzová medaile pro firmu naší třídy 4.E v krajském kole v soutěži o Top LogoDatum konání:
24.1.2022

Studentská firma MEMADET obsadila 3. místo v krajském kole soutěže o TopLogo

Soutěž organizuje organizace Junior Achievement (JA). JA Czech je součástí mezinárodní neziskové vzdělávací organizace JA Worldwide. Jejím posláním je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělávání, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti, inspirovat je a podporovat v aktivním přístupu k životu, aby se dovedli prosadit a úspěšně uplatnit a byli dobře připraveni pro vstup na trh práce.

Soutěž  TopLogo poskytuje studentům příležitost soutěžit v oblasti grafického designu a produkce reklamního videa svého produktu. Studenti získají povědomí o důležitosti a realizaci grafického designu loga a promo reklamního videa!

 

Gratulujeme celému realizačnímu týmu ze třídy 4. E (Chov koní a jezdectví), že svou prezentací zaujali odbornou porotu soutěže a obsadili krásné 3. místo ze Středočeského kraje. 

 

Více o soutěži naleznete na stránkách JA Czech: Výsledky soutěže Top Logo | JA Czech

 

JA czech.jpg