Domů > Aktuálně > Ze života školy > Nejlepší zemědělec pro rok 2017 je z Benešova

Nejlepší zemědělec pro rok 2017 je z Benešova

Celostátní kolo jakékoliv soutěže je vždy velice náročné, jak pro soutěžící, tak i pro samotné pořadatele. Ve dnech 6. – 7.  4. 2017 proběhl v Klatovech na Střední zemědělské a potravinářské škole již 19. ročník celostátní soutěže oboru agropodnikání. Této soutěže se zúčastnili zástupci 24 škol, kteří soutěžili v praktických i teoretických částech z mechanizace, rostlinné výroby, živočišné výroby a ekonomiky. VOŠ a SZeŠ Benešov reprezentoval žák 4. ročníku oboru agropodnikání Václav Suchý, který dokázal v silné konkurenci velmi přesvědčivě zvítězit jak celkově, tak i v praktické i teoretické části (s bodovým ziskem 238 bodů a náskokem 28 bodů před druhým umístěným). Po skončení soutěže zástupci VOŠ a SZeŠ Benešov převzali (již po páté) putovní pohár. Vedení školy i touto cestou gratuluje Václavu Suchému k obrovskému úspěchu a přeje hodně úspěchů nejen při maturitní zkoušce, ale i v dalším profesním a soukromém životě.

Paní ředitelka gratuluje Vaškovi k úspěchuŘeditelka školy PaedDr. Bc. Ivana Dobešová gratuluje Václavu Suchému k úspěchu.