Domů > Aktuálně > Ze života školy > Naše škola hostila zasedání u kulatého stolu ohledně kariérního řádu učitelů

Naše škola hostila zasedání u kulatého stolu ohledně kariérního řádu učitelů

Dne 6. 1. 2017 hostila naše škola zasedání u kulatého stolu, kde ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Kateřina Valachová, PhD. přestavila návrh kariérního řádu učitelů. Zasedání se zúčastlila řada ředitelů a učitelů škol ze Středočeského kraje. Kulatého stolu se mimo jiných zúčastnili například Mgr. Václav Pícl , náměstek MŠMT pro řízení sekce vzdělávání, Mgr. et Mgr. Dana Prudíková, Ph.D, náměstkyně MŠMT pro řízení sekce legislativy a strategie, Mgr. et Mgr. Helena Plitzová, ředitelka Národního institutu pro další vzdělávání nebo poslankyně za TOP 09 Nina Nováková. Po úvodních prezentacích byl prostor na diskuzi, kde se narazilo na mnoho témat dnešního školství.

Více informací a videa můžete najít na webu MŠMT zde.

Více fotek z archivu MŠMT najdete zde.

3C7I7889.jpg