Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > Aktuálně > Od Lipicánů po zahrady aneb Erasmus+ na naší škole

Od Lipicánů po zahrady aneb Erasmus+ na naší školeDatum konání:
4.7.2024

infographic Timeline (Střední banner (US) (na šířku)).jpg

 

Od 1. června 2022 do 31. května 2024 u nás probíhal projekt „Green practice and education without borders“ v rámci programu Erasmus+. Přinesl našim studentům a učitelům spoustu úžasných zážitků a nových dovedností. Díky grantu ve výši 116 848,00 EUR mohlo do zahraničí vycestovat 46 studentů a 9 učitelů na stáže trvající od jednoho týdne do 20 týdnů. Nejvíce našich studentů se podívalo do Dánska a na Slovensko, kde se účastnili odborných soutěží a získávali cenné zkušenosti v oboru.

Zajímá vás, jak probíhaly mezinárodní soutěže, na kterých naši studenti dosáhli skvělých výsledků, nebo jaké zážitky přinesly dlouhodobé stáže v Itálii, Portugalsku a na Slovensku? Klikněte na odkaz a přečtěte si celý článek zde: CELÝ ČLÁNEK