Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > Pro studenty > Nabídky zaměstnání pro absolventy a žáky > Veterinární technik - Světlá nad Sázavou

Veterinární technik - Světlá nad Sázavou

Datum konání:
19.4.2022

Chcete se stát součástí dynamicky se rozrůstající firmy a zapojit se tak do našeho týmu s více jak 10-ti letými zkušenostmi?

TAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!!!

SOUKROMÝ VETERINÁRNÍ LÉKAŘ – MVDr. Josef Prášek PhD., přijme do svého týmu na hlavní pracovní poměr, spolehlivého, pracovitého „VETERINÁRNÍHO TECHNIKA/TECHNIČKU“ s chutí se dále vzdělávat a učit se novým věcem!!!

Oblast působnosti: Vysočina/okres Havlíčkův Brod/Světlá nad Sázavou + výjezdy po celé ČR

Náplň práce:

- asistence lékařům v terénu - odběr vzorků - práce v laboratoři - spolupráce na zajištění chodu laboratoře a přilehlého pracoviště
- spolupráce s ostatními odděleními firmy
- spolupráce při nových projektech

Požadujeme:

- středoškolské vzdělaní s veterinárním zaměřením - vhodné i pro absolventy po maturitě bez praxe - řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- pečlivost, přesnost, odpovědnost
- samostatnost a časová flexibilita
- odpovědný přístup k vykonávané práci
- základní znalost práce na PC
- vstřícnost a komunikativnost
- pozitivního ducha
- chuť pracovat a učit se novým věcem
- základní znalost ANJ výhodou

Nabízíme:
- poměr na dobu neurčitou
- zajímavou a dynamickou práci
- mladý kolektiv, podporu dalšího profesního rozvoje
Předpokládaný nástup: možný ihned, dohodou

Splňujete-li požadavky a máte vážný zájem o tuto pracovní pozici, ZAŠLETE STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS na email.: petra.cerna@micromast.cz, www.josefprasek.cz

Komentáře

Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů