Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > Aktuálně > Zahradní slavnost pro čerstvé absolventy učňovských oborů

Zahradní slavnost pro čerstvé absolventy učňovských oborůDatum konání:
12.7.2021

Zahradní slavnost pro čerstvé absolventy učňovských oborů

V pondělní odpoledne patřila zahrada před historickou budovou školy úspěšným absolventům učňovských oborů, jejich rodičům a blízkým. Zahrada se na toto odpoledne proměnila ve slavnostní sál pod širým nebem.  V oficiální části si absolventi během slavnostního ceremoniálu převzali své výuční listy z rukou paní ředitelky a byli ozdobeni školní šerpou od své třídní učitelky, která je provázela po celé tři roky jejich studia. Došlo i na rozdávání dárků pro nejúspěšnější studenty a i oni měli připravené překrásné kytice a dárky pro paní ředitelku a třídní učitelku. Velmi nás potěšilo, že jedenáct učňů ukončilo své studium s vyznamenáním a své výuční listy si odnesli v červených deskách. Můžeme říci, že naši žáci tím prokázali hluboký zájem a motivaci o svou profesi.   

Po oficiální části nastal čas na slavení a k tomu patří pohodová hudba, dobré jídlo a pití a jako bonus jsme dostali slunečné počasí. Jak jsme si to užili posuďte sami z přiložených fotografií. 

Zahradní slavnost 12_7_21Zahradní slavnost 2Zahradni slavnost 3Zahradni slavnost 4

zahradni slavnost 7zahradni slavnost 7Zahradní slavnost 8zahradni slavnost 9

zahradni slavnost 10 zahradni slavnost 11zahradni slavnost 12zahradni slavnost 13

zahradni slavnost 14zahradni slavnost 15zahradni slavnost 14zahradni slavnost 16zahradni slavnost 17zahradni slavnost 18zahradni slavnost 19