Horní menu

Úvod > Veřejnost > Ze života školy

Ze života školy

Hřebeček COLOR CITY

Letošní hřebeček COLOR CITY z matky Citera po otci Cola 2225 odcestoval na pastevní odchov do malebné krajiny Laby u Louňovic, kde si jeho bratr WEST CITY (po otci WARNESS) již rok dopřává spokojeného hřebčího života. Přejeme mu mnoho radostných hříběcích rádovánek se svými koňskými kamarády.

Putovní pohár ústředního ředitele Státní veterinární správy

Hubertova jízda 2018

Návštěva historických zahrad v centru Prahy

Se zahradníky jsme se v úterý 16.10. vydali prozkoumat historické zahrady v centru Prahy. Valdštejnská, Ledeburská nebo Královská... všechny jsou krásné. Navíc nám přálo počasí a v barvách podzimu se exkurze nemohla vydařit lépe.

Závody v Opřeticích

Podzimní slunečný víkend v Opřeticích vykouzlil našem studentkám úsměv na tváři. Kateřina Smrčková s tmavým hnědákem Cry for Te zajela obě soutěže bezchybně. Lucie Kupková s pětiletým valachem Mithril zvládla hobby soutěž do 70 cm také bez trestných bodů. Ve druhé soutěži jednou chybovala, i tak to ale byl skvělý výsledek, Mithril je totiž závodním nováčkem. Oběma studentkám gratulujeme!

45. ročník Mistrovství ČR v soutěžní orbě

Na 45. ročníku Mistrovství ČR v soutěžní orbě v Kamenici nad Lipou reprezentoval naši školu ve dnech 5. – 6.10.2018 Jan Kliment ze 4.M. Jako asistent se soutěže zúčastnil také Pavel Fulín 3.M. V kategorii jednostranných dvojradličných pluhů soutěžil s traktorem New Holland a pluhem Kverneland.

Adaptační kurz 1. ročníků SŠ a SOU

V týdnu od 3.9. do 7.9.2018 se naši noví žáci SŠ a OU účastní adaptačního kurzu na Smršťově, nedaleko Louňovic pod Blaníkem.

Parkurové závody v Opřeticích

Finále ligy zemědělských škol v Kolesách

Návštěva ´Kavárny potmě´

Ve čtvrtek 14.6.2018 jsme navštívili pražskou ´Kavárnu potmě´. Naše ´Světlušky´prožily krátký čas ve světě nevidomých a zakusily černočenou tmu. Za asistence nevidomých to byl překvapivě příjemný zážitek.