Horní menu

Den Země v Sázavě

Seminář přeprava koní 28.3.2018

1. místo v místním kole soutěže YPEF

Dne 28.2.2018 se konalo místní kolo soutěže YPEF. Cílem této soutěže, která má své kořeny u polských lesníků, je zlepšit povědomí zejména mládeže, ale i celé společnosti, o významu lesů a zdůraznit význam lesnictví v současné době. Jedná se o mezinárodní soutěž, do které jsou aktivně zapojeny lesnické instituce z cca 10 zemí Evropy. Naši školu reprezentovali studenti 3.VT – Jaroslava Vyhnalová, Adam Myška a Martin Sedláček. Umístili se na 1. místě a postoupili tak do oblastního kola.

Lyžařský kurz 1. ročníků

Od 20. ledna do 27. ledna jsme byli na lyžařském kurzu v Orlických horách v Čeňkovicích.

Světlušky 2017

V letošním školním roce se VOŠ a SZeŠ Benešov opět zapojila do humanitární sbírky Světlušky 2017.

Úspěch naší školy na závodech všestrannosti

Naše studentka Barbora Švagrová úspěšně zvládla zkoušky základního výcviku jezdce

Dne 11.5.2017 studenka 1. ročníku Chovu koní a jezdectví Barbora Švagrová úspěšně zvládla zkoušky základního výcviku jezdce konané v Herouticích. Gratulujeme a přejeme mnoho jezdeckých úspěchů!

Krajské kolo Středoškolské odborné činnosti - Kladno - 25. 4. 2017

Naši studenti se zúčastnili krajského kola SOČ.

Naše škola slavila Den Země hned třikrát

Měsíc duben byl pro naši školu mimo jiné ve znamení Dnů Země, kterých se účastnila řada učitelů i žáků. Všem, kteří se zúčastnili a připravovali aktivity pro žáky základních škol, mateřských škol i pro veřejnost, bychom chtěli velmi poděkovat za vynaložený čas i úsilí. Všechny tři Dny Země měly velký úspěch. Více informací naleznete po rozkliknutí.

Okrasná školka a arboretum ČZU v Kostelci nad Černými Lesy