Horní menu

Úvod > Veřejnost > Ze života školy

Ze života školy

Naši studenti diskutovali s poslanci

Naši studenti diskutovali s poslanci panem Václavem Klausem ml. a paní Zuzanou Majerovou Zahradníkovou.

Úspěch v okresním kole olympiády v anglickém jazyce

Studenti naší školy anglicky nejen mluví, dokonce ji ovládají tak dobře, že se umísťují na předních příčkách jazykových soutěží.

Musíme se pochlubit

Ocenění za 1. místo v soutěži "Kraje pro bezpečný internet" KPBI si 29.1.2020 převzali zástupci naší školy - paní ředitelka PaedDr. Ivana Dobešová a student Lukáš Havlásek.

Floristická soutěž Flora Pragensis

Rádi bychom se s vámi podělili o radost ze získání 2. místa ve floristické soutěži pro žáky zahradnických škol - FLORA PRAGENSIS, která se konala 12. prosince v Praze.

Soutěž Kybernetická bezpečnost

Kybernetická soutěž (www.kybersoutez.cz) je soutěží středoškoláků ve znalostech a dovednostech v oblasti kybernetické bezpečnosti a informačních a komunikačních systémů.

Exkurze do firmy pana Valdemara Grešíka

Odborná exkurze na soukromou farmu zaměřenou na chov dojnic

Dne 16. 12. 2019 se uskutečnila v rámci praktické výuky hygieny potravin uskutečnila odborná exkurze žáků 3. a 4. ročníku oboru Veterinářství v rozsahu 4 hodiny. Žáci navštívili mléčnou farmu v Krhanicích pana Mikoláše.

Odborná exkurze na výstavu Chovatel 2019

Dne 15. 11. 2019 se uskutečnila odborná exkurze23 žáků tříd 2. VT a 2. VP na chovatelskou výstavu drobného zvířectva Chovatel 2019 v Lysé nad Labem pořádanou Českým svazem chovatelů.

Odborná exkurze CHKO Blaník

Dne 8.11.2019 jsme se žáky 4. ročníků (4.A, 4.M) v rámci předmětu tvorba krajiny podnikli exkurzi do CHKO Blaník. Naším průvodcem byl Ing. Mgr. Martin Klaudys ze Správy CHKO Blaník v Louňovicích pod Blaníkem.

Odborné exkurze v měsíci říjnu