Horní menu

Úvod > Veřejnost > Ze života školy

Ze života školy

Floristická soutěž Flora Pragensis

Rádi bychom se s vámi podělili o radost ze získání 2. místa ve floristické soutěži pro žáky zahradnických škol - FLORA PRAGENSIS, která se konala 12. prosince v Praze.

Soutěž Kybernetická bezpečnost

Kybernetická soutěž (www.kybersoutez.cz) je soutěží středoškoláků ve znalostech a dovednostech v oblasti kybernetické bezpečnosti a informačních a komunikačních systémů.

Exkurze do firmy pana Valdemara Grešíka

Odborná exkurze na soukromou farmu zaměřenou na chov dojnic

Dne 16. 12. 2019 se uskutečnila v rámci praktické výuky hygieny potravin uskutečnila odborná exkurze žáků 3. a 4. ročníku oboru Veterinářství v rozsahu 4 hodiny. Žáci navštívili mléčnou farmu v Krhanicích pana Mikoláše.

Odborná exkurze na výstavu Chovatel 2019

Dne 15. 11. 2019 se uskutečnila odborná exkurze23 žáků tříd 2. VT a 2. VP na chovatelskou výstavu drobného zvířectva Chovatel 2019 v Lysé nad Labem pořádanou Českým svazem chovatelů.

Odborná exkurze CHKO Blaník

Dne 8.11.2019 jsme se žáky 4. ročníků (4.A, 4.M) v rámci předmětu tvorba krajiny podnikli exkurzi do CHKO Blaník. Naším průvodcem byl Ing. Mgr. Martin Klaudys ze Správy CHKO Blaník v Louňovicích pod Blaníkem.

Odborné exkurze v měsíci říjnu

Odborná exkurze JUTA a PROTECO Agro

13. ročník soutěže „Pohár ústředního ředitele Státní veterinární správy“

Již 13. ročník vědomostní a dovednostní soutěže středních odborných škol s veterinárním zaměřením „Pohár ústředního ředitele Státní veterinární správy“ se konal od 20. do 23. října 2019 na Školícím středisku Státního veterinárního ústavu v Praze – Lysolajích. VOŠ a SZeŠ Benešov úspěšně reprezentovali Jakub Filip (4.VT), Eliška Kundrlíková (4.VT), Anežka Šebková (4.VP) a Monika Vodičková (4.VT).

Červená je budoucnost - CASE DEN 2019

Studenti našeho oboru Agropodnikání (ŠVP Mechanizace v zemědělství) měli možnost shlédnout profesní techniku od firmy CASE. Při příležitosti oslav CASE DAY byli studenti pozváni na tuto předváděcí akci, aby získali přehled o technice používané v současné formě zemědělství.