Horní menu

Ze života školy

Novější 1 3

Světlušky 2017

V letošním školním roce se VOŠ a SZeŠ Benešov opět zapojila do humanitární sbírky Světlušky 2017.

Úspěch naší školy na závodech všestrannosti

Naše studentka Barbora Švagrová úspěšně zvládla zkoušky základního výcviku jezdce

Dne 11.5.2017 studenka 1. ročníku Chovu koní a jezdectví Barbora Švagrová úspěšně zvládla zkoušky základního výcviku jezdce konané v Herouticích. Gratulujeme a přejeme mnoho jezdeckých úspěchů!

Krajské kolo Středoškolské odborné činnosti - Kladno - 25. 4. 2017

Naši studenti se zúčastnili krajského kola SOČ.

Naše škola slavila Den Země hned třikrát

Měsíc duben byl pro naši školu mimo jiné ve znamení Dnů Země, kterých se účastnila řada učitelů i žáků. Všem, kteří se zúčastnili a připravovali aktivity pro žáky základních škol, mateřských škol i pro veřejnost, bychom chtěli velmi poděkovat za vynaložený čas i úsilí. Všechny tři Dny Země měly velký úspěch. Více informací naleznete po rozkliknutí.

Okrasná školka a arboretum ČZU v Kostelci nad Černými Lesy

Seminář s MVDr. Dominikou Švehlovou

Ve středu 12.4.2017 přijela na naše pozvání do šolního jezdeckého areálu na Pomněnicích paní doktorka MVDr. Dominika Švehlová, známá jako autorka či překladatelka několika knih a mnoha článků o koních s veterinární, jezdeckou a výcvikovou problematikou. Dále naleznete bližší informace.

Naši studenti otevřeli prodejní výstavu velikonočních dekorací v Poslanecké sněmovně

Nejlepší zemědělec pro rok 2017 je z Benešova

Vašek Suchý z naší školy vyhrál celostátní soutěž oboru agropodnikání. Podrobnosti naleznete po rozkliknutí.

Liga zemědělských škol - 5. 4. 2017 - úspěchy našich studentů

Dne 5. 4. 2017 pořádala naše škola již po osmé školní kolo Ligy zemědělských škol, které se podruhé konalo v nově vybudovaném jezdeckém areálu na školním hospodářství v Pomněnicích. Po děštivých dnech nás přivítalo sluníčko a nejen, že nám přálo počasí, ale dostavily se i první úspěchy.

Novější 1 3