Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Stravování

Provoz školní jídelny pro školní rok 2020/2021

Informace pro nové studenty

Ve školní jídelně vaříme 400 obědů pro studenty, zaměstnance školy a také zajišťujeme celodenní stravování pro studenty ubytované v domově mládeže.

Celodenní strava pro studenty DM se skládá:

snídaně                     13,- Kč

přesnídávka             10,- Kč

oběd                          32,- Kč

svačina                     11,- Kč

večeře                       24,- Kč

 

Celková částka celodenního stravování je 90,- Kč.

Dojíždějící studenti 32,- Kč za oběd.

Strávník je povinen bez odkladu nahlásit v kanceláři vedoucí školní jídelny jakoukoliv změnu/např.ukončení studia,odchod ze školy,změna stravovacích dnů/

Na stránkách školy (přiložený soubor níže) si prosím stáhněte přihlášky ke stravování, kde je zároveň souhlas s inkasem, který musí vyplnit kromě vás i váš peněžní ústav. Takto vyplněnou přihlášku zašlete na adresu školy do 30.6.2020

Pod tímto textem také naleznete Provozní řád školní jídelny a traumatologický plán školní jídelny.

Odhlásit stravu lze na terminálu u školní jídelny nebo telefonicky na čísle školy 317 723 571 a nebo mailem j.vavrova @zemsbn.cz. Vše je uvedeno v provozním řádu školní jídelny a na internetových stránkách školy.

Podle vyhlášky 107/2005 má student nárok na sníženou hodnotu oběda , to je 32,- Kč pouze pokud je ve škole a první den nemoci, další neodhlášené dny je strávník povinnen zaplatit plnou hodnotu oběda tj, 90,- Kč.

Pokud strávník nezaplatí stravu jeden měsíc, nemá na ni nárok až do jejího vyrovnání.

Při nástupu do školy obdrží studenti čip v hodnotě 105,- Kč. Při převzetí čipu student tuto částku uhradí. Peníze mu budou vyplaceny zpět při odchodu ze školy, respektive při navrácení čipu. Čip slouží nejen k výběru jídla a odhašování stravy, ale také umožní studentům vstup do budov školy a využití školních kopírek.

Dokumenty ke stažení: