Domů > Aktuálně > Ze života školy > Musíme se pochlubit

Musíme se pochlubit

Ocenění za 1. místo v soutěži "Kraje pro bezpečný internet" KPBI si 29.1.2020 převzali zástupci naší školy - paní ředitelka PaedDr. Ivana Dobešová a student Lukáš Havlásek.
V krátké době se již jedná o náš druhý významný úspěch v oblasti kybernetické bezpečnosti (viz. ocenění za nejaktivnější školu Středočeského kraje - Kybersoutěž), což dokazuje, že kromě odborných předmětů, získávají naši studenti i ryze praktické znalosti, které mohou využít ve svém běžném životě.

Vedle možnosti účastnit se slavnostního vyhlášení a diplomu, získala škola také finanční prostředky, které využije na pořízení vybavení, díky němuž se zvýší bezpečnost žáků při jejich práci v prostředí internetu.

Děkujeme všem studentům, kteří se do soutěže aktivně zapojili a také všem učitelům, kteří svou prací přispívají k vysoké úrovni znalostí z oblasti internetové bezpečnosti.

ocenění.jpg  oceneni 3.jpg