Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Domů > Pro uchazeče > Motivační video 2024

Motivační video 2024

Návod k nahrání motivačního videa uchazeče k přijímacímu řízení pro rok 2024

Nahrávání videa bude umožněno od 15.3.2024 do 15.4.2024 včetně.

1.       Pročtěte si prosím nejprve návod, jak nahrát své video a poté klikněte na tlačítko NAHRÁT VIDEO, které naleznete na konci návodu.

 

2.       Po kliknutí na "NAHRÁT VIDEO" vstoupíte na webovou stránku určenou k nahrávání videí. Vyplňte přihlašovací údaje (obdržené buď skrze DIPSY nebo poštou v listinné formě), tj. uživatelské jméno (např. PL123 nebo AG123) a následně heslo (registrační číslo z DIPSY - 6ti místné číslo) a klepněte na šipku pro přihlášení.

 úvodní stránka.png

 

 

3.       Po přihlášení se zobrazí obrazovka s prázdnou složkou home, kam je možné nahrát Vaše motivační video.

3.1.   Zvolte „Odeslat – Přeskočit“ a nahrajte své první video (soubor uložený pod Vaším uživatelským jménem např. PL123). Soubor buď můžete nahrát nebo přetáhnout z Vašeho počítače (Drag-and-Drop) přímo do okna prohlížeče.

3.2.   Zvolte „Odeslat – Přepsat“ v případě, že chcete nahradit již nahrané video novým. Nový soubor musí mít stejné jméno jako již nahraný soubor (např. PL123).

 1_obrazovka.png

 

 

4.       Ve spodní části okna se zobrazí průběh nahrávání, okno ani prohlížeč nezavírejte, dokud nebude nahrávání dokončeno.

 2_obrazovka.png

 

 

 

5.       Po dokončení nahrávání bude ve spodní části zobrazen stav dokončeno, v pravé horní části se zobrazí notifikace (vyskakovací okno) o dokončení nahrávání a soubor se zobrazí v adresáři home. Poté je možné video ještě přejmenovat, aby název videa opravdu odpovídal Vašemu uživatelskému jménu např. PL123. Stačí na něj kliknout PRAVÝM TLAČÍTKEM myši a z nabízených možností si zvolit Přejmenovat.

3_obrazovka.png 

4_obrazovka.png

 

6.       Tímto je hotovo a v pravé horní části kliknutím na uživatelské jméno je možné se odhlásit.

 

NAHRÁT VIDEO