Domů > Aktuálně > Ze života školy > Soutěž Kybernetická bezpečnost

Soutěž Kybernetická bezpečnost

Kybernetická soutěž (www.kybersoutez.cz) je soutěží středoškoláků ve znalostech a dovednostech v oblasti kybernetické bezpečnosti a informačních a komunikačních systémů.
Soutěž již čtvrtým rokem pořádá pro žáky středních škol v České republice pracovní skupina kybernetické bezpečnosti AFCEA a její partneři jako jednu z aktivit Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti v České republice.

A nás těší, že žáci naší školy během studia získají vedle oborových znalostí a dovedností také praktické znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti, které se jim budou hodit v každodenním životě. ????

kybernetická bezpečnost oceneni.jpg.png