Horní menu

Úvod > Veřejnost > Ze života školy > Návštěva útulku v Opřeticích

Návštěva útulku v Opřeticích

Poslední dubnový den jsme společně se studentkami 4. ročníku Romanou Křížovou a Lenkou Vorlovou navštívili útulek pro opuštěné psy

a kočky „Naděje pro čtyři packy“ ( http://www.nadeje-pro-ctyri-packy.estranky.cz/ ) sídlící v Opřeticích nedaleko Bystřice u Benešova. Naše cesta měla dva cíle – předat výtěžek ze sbírky studentů a zaměstanců naší školy

a vzít některé z pejsků na procházku.

V útulku nás přivítala a naší průvodkyní byla sl. Bc. Natálie Jägrová, která zde pečuje o své svěřence.

Předali jsme několik drobností, jako misky na krmení, obojky, vodítka, granule a pamlsky, a předně finanční hotovost ve výši 8000,- Kč.

Měli jsme možnost si prohlédnout celý útulek, kde žijí nejen psi a kočky, ale i králíci, drůbež, kozy a ovce. Na procházku jsme si vyšli s Tobíkem, Šmudlinkou a Britou, kteří nás odměnili nefalšovanou psí radostí.

Chtěli bychom poděkovat všem studentů a zaměstnancům naší školy, kteří v letošním školním roce do sbírky pro útulek přispěli.

DSC08129.JPG  DSC08130.JPG

DSC08131.JPG  DSC08134.JPG