Domů > Aktuálně > Ze života školy > 13. ročník soutěže „Pohár ústředního ředitele Státní veterinární správy“

13. ročník soutěže „Pohár ústředního ředitele Státní veterinární správy“

Již 13. ročník vědomostní a dovednostní soutěže středních odborných škol s veterinárním zaměřením „Pohár ústředního ředitele Státní veterinární správy“ se konal od 20. do 23. října 2019 na Školícím středisku Státního veterinárního ústavu v Praze – Lysolajích. VOŠ a SZeŠ Benešov úspěšně reprezentovali Jakub Filip (4.VT), Eliška Kundrlíková (4.VT), Anežka Šebková (4.VP) a Monika Vodičková (4.VT).

Čtyřčlenná družstva studentů se postupně utkala ve 4 disciplínách – prezentaci v českém a anglickém jazyce na téma „Kraj, město a škola, kde studuji“, písemném testu odborných znalostí a praktických dovednostech v laboratoři (parazitologie, hygiena a mikrobiologie). Pro závěrečnou část na téma „Mé budoucí odborné zaměření a mé dosavadní veterinární vzdělání v praxi“ jsme zvolili Syndrom druhého vrhu prasnic, který prezentovala Monika Vodičková.

V letošním ročníku se družstvo VOŠ a SZeŠ Benešov ve vyrovnané konkurenci středních veterinárních škol umístilo na 6. místě. Gratulujeme!

soutěž1.jpg soutěž2.jpg

soutěž3.jpg